Skvělý nástroj pro tvorbu grafiky i pro grafické antitalenty

Taky jste měli jako já z kreslení na základní škole trojku, ale zároveň byste rádi profesionálně prezentovali Váš hotel?

Tak tohle bude článek přesně pro Vás.

Naučím Vás, jak si tvořit grafiku sám, snadno a rychle.

 Canva

První z nástrojů je Canva.com. Program, ve kterém si jednoduše poradíte se základní grafikou jako je tvorba letáků, vizitek, bannerů na Facebook a podobně.

Část designů je zdarma (vždy vidíte v pravém dolním rohu nápis ,,free‘‘), ostatní jsou zpoplatněny, obvykle jedním dolarem, takže také skoro zdarma.

 Jak to funguje:

Na stránce www.canva.com se zaregistrujte, pokud na Vašem počítači používáte Facebook, stačí kliknout na ,,Connect with Facebook‘‘ a nemusíte ani nic vyplňovat.

Krok 1

Po přihlášení si již můžete vybírat jaký druh grafiky zrovna řešíte, ať už je to inzerát na Facebook, vizitka nebo plakát

Krok 2

Poté už jenom editujete, uživatelsky je to naprosto přívětivé, můžete rovnou klikat do obrázku, přepisovat texty, natahovat pole atd.

Po dokončení si vpravo nahoře kliknete na ,,download‘‘ a dokončený produkt si můžete stáhnout jako obrázek ve vysokém rozlišení nebo pdf. přímo do Vašeho počítače.

Krok 3

Krok 4

Složitější věci je samozřejmě lepší zadat profesionálnímu grafikovi, nicméně myslím, že na základní věci je tento nástroj ideální a hlavně nemusíte na nic čekat, všechno zvládnete pohodlně sami za pár minut.

0 replies

Přidejte vlastní komentář

Chcete se zapojit do diskuse?
Podělte se o svůj názor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *