Filmy, které musí vidět každý hoteliér

Dnes si dáme místo pravidelné porce hotelového marketingu trochu oddechu!

Filmů a seriálů, které jsou natočené v prostředí hotelů je spousta, vybral jsem Vám pár těch, které podle mě stojí za to….a možná se v některých taky trochu najdete. Užijte si to!


Čtvrtá hvězda, ČR 2014 

Někdy až děsivě pravdivé příběhy, které jste určitě sami v hotelu také prožili! První díly mě přišly trochu utahané, ale postupně se to skvěle rozjelo a opravdu jsem měl pocit, jako kdyby byl scénář psaný podle hotelů v kterých jsem pracoval, k tomu skvělá sestava herců Issová, Krobot, Trojan a další..

Seriál můžete vidět ZDE


Grand restaurant pana Septima, Francie 1966

Klasika nejklasičtější. Pokud Vám tenhle film unikl, tak je to v podstatě úplná díra ve vzdělání! Třeba tahle receptová scéna je prostě legendární.


Obsluhoval jsem anglického krále 

Krásný film, na motivy románu Bohumila Hrabala. Do teď si pamatuji, jak jsem tuhle krásnou knížku přelouskal během dvou nočních na recepci v hotelu Leonardo v Praze.  Film se, myslím, taky skvěle povedl!


Grandhotel Budapešť, USA, Německo, V.Británie 2014

Dokonalý, hravý film s krásnými záběry i zápletkou. Pan Gustave jde pravda s tím zákaznickým servisem možná až moc daleko, ale jinak je naprostým vzorem hotelového ředitele!

Jaké filmy zaujaly Vás? Napište na náš Facebook.

0 replies

Přidejte vlastní komentář

Chcete se zapojit do diskuse?
Podělte se o svůj názor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *