5 tipů jak najít nové firemní klienty pro hotel

Pokud Vaše ubytovací zařízení není zrovna v centru Krumlova nebo jako Andrej či Kellner nevlastníte konglomerát firem, tak asi musíte občas hýbnout zadkem a snažit se urvat nové firemní zákazníky! Řeknu Vám pár snadných tipů, kde je hledat!


Jak hledáme firmy pro hotely a penziony, o které se staráme:

1. Mapy

Otevřete si Google maps a v pravém dolním rohu přepněte na satelitní zobrazení. Obvykle hledáme větší areály a velké firmy a podle potřeby postupně zvyšujeme rádius kolem hotelu. Většinou se při přiblížení rovnou zobrazí názvy firem.

+ určitě pomůže mít otevřené oči, když jezdíte do práce..

Jestli chcete vědět, jak se cítili zlatokopové na Klondiku, tak věřte, že to pocítíte, až najdete něco takového..

2. Zivefirmy.cz

Tady najdete spoustu lokálních firem od kominíka až po velké korporace, takže vyberte ty relevantní, telefon do ruky a jedeme..

3. Linkedin

Linkedin je takový Facebook pro profesionály. Založte si profil a přidávejte si lidi, se kterými se setkáváte jak pracovně, tak soukromě a nebojte se jednou za čas přidat obsah, který souvisí s Vaším hotelem, konferencemi a třeba i akční nabídky..

Já to dělám stejně už nějaký pátek a opravdu to funguje.

Apropos – přidejte si mě na Linkedinu

4. Vytěžte své sociální sítě

Líná huba, holé neštěstí! Nebojte se zeptat i svých kamarádů na Facebooku a dalších sociálních sítích. Každý někde pracuje, tak proč by měli mít kamarádi ubytování a firemní akce jinde než u Vás.

Nebojte se jednou za čas zpestřit Vaši zeď na Facebooku plnou dětí, super dovolených a kočiček i nějakou fotkou spojenou s Vaším zařízením.

5. Portály s nabídkou práce

Firmy, které fungují a rostou, hledají nové zaměstnance, takže další skvělá cesta, jak hledat firemní klientelu, jsou i pracovní portály jako jobs.cz a další. Mají skvělé cílení přes filtry regionů, takže se Vám zobrazí jen relevantní firmy ve Vašem regionu.

0 replies

Přidejte vlastní komentář

Chcete se zapojit do diskuse?
Podělte se o svůj názor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *